Az Országos Meteorológiai Szolgálat siófoki obszervatóriumának időjárás-előrejelzése alapján – a Balatoni Vízirendészeti Rendőrkapitány egyetértésével – úgy döntöttünk, hogy a 41. Lidl Balaton-átúszást 2023. július 22-én NEM tartják meg.
A szombatra várható bizonytalan, zivatarveszélyes időjárás miatt az átúszás tervezett új időpontja július 23. A vasárnapi megrendezés majdnem biztos, de a végleges döntés péntek délben születik meg.
Ha a halasztott időpont megfelelő Neked, akkor nincs további teendőd, hiszen a nevezésed az összes pótidőpontra érvényes.
Ha a tervezett új időpontban (július 23.) nem tudsz részt venni az eseményen, lehetőséged van visszalépni. Visszalépés esetén a befizetett nevezési díjadat és az esetlegesen megvásárolt jótékonysági termékek összegét teljes egészében visszafizetjük arra a kártyára, amiről nevezéskor fizettél.
Visszalépés menete:




Visszalépés határideje:
A visszalépésről viszonylag gyorsan kell döntened, erre 07.21-én, péntek 15:00 óráig van lehetőséged.
Az online nevezést (https://balatonnevezes.futanet.hu) a pénteki pozitív döntés után újra nyitjuk mindhárom versenyszámra. A visszalépő résztvevők helyére korlátozott számban tudunk új nevezéseket fogadni, a nevezést a létszámlimit elérésekor, de legkésőbb szombat délelőtt 10 órakor lezárjuk.
Az eseményre helyszíni nevezési lehetőség nem lesz.
_____________

forrás: facebook/balatonátúszás